niedziela, 14 lipca 2013

Filmik!

HEJ! Nie ma dziś rozdziału, ale za to jest filmik. I to na YT xD Zapraszam do oglądania, komentowania tu i na YouTube. Pozdrawiam :)
PS Przepraszam za mój niekontrolowany atak śmiechu, ale nic nie było wycinane, edytowane ani wcześniej ćwiczone. Ten filmik jest jak ja - naturalny :D

4 komentarze:

myworldmylive pisze...

Ogólnie mówiąc/ pisząc/ myśląc blog jest zajebisty. :D Mogłabyś dodać wątek wyznania miłości męsko- męskiej to by podburzyło na pewno życie wszystkich, ale także zaciekawiło. Mam nadzieję, że mimo wszystkich przeciwności losu dasz radę dociągnąć tego bloga do końca, a nie tak jak ja z moim pierwszym. Życzę weny i dużo ludzi wokół siebie :D. Jak chcesz i będziesz miała czas, zajrzyj na mojego bloga http://lookafteryou-kocham.blogspot.com/ .

Ja Kotecek pisze...

Jestem za wątkiem miłości męsko-męskiej ;D Czekam na kolejne filmiki no i przede wszystkim na ten poród ;)) Weny :D

Scatterbrained pisze...

JA tak jak dziewczyny przede mną. Jestem za! :D
Yay, cieszę się, że zrobiłaś kolejny filmik, jednakże znacznie bardziej ucieszyłabym się z rozdziału.;> Pozdrawiam.

Marciak pisze...

Ja, jak wszyscy inni jestem za . Co tu jeszcze powiedziec. Fajnie , że zrobilas filmik ;) xzekam na rozdział. Pozdrawiam z koloni we Władysławowie :*

Prześlij komentarz

Proszę, zostaw szczery komentarz. Ja wiem, doskonale, że to, co piszę, nie jest dopracowane i zbyt ciekawe, ale to opowiadanie traktuję tylko i wyłącznie jako ćwiczenie. Dlatego proszę o wyrozumiałość :)
Pozdrawiam,
Julia :)